CB1AH-R-12V
PanasonicPanasonic
CB1AH-R-12V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB1AH-R-12V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
listoch: CB1AH-R-12V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB1AH-R-12V
Číslo dielu CB1AH-R-12V Výrobca Panasonic
popis RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24033 pcs Dátový hárok CB1AH-R-12V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 7 VDC Vypnúť napätie (Min) 1.2 VDC
Stýl ukončenia Plug In, Quick Connect - Multiple Sizes Spínacie napätie 14VDC - Nom
séria CB Čas uvoľnenia 15ms
obal Bulk Ostatné mená 255-3344
CB1AHR12V
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzka času 15ms
Typ montáže Socketable Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Resistor, Sealed - Fully Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 70A
Kontaktný materiál Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A)
Napätie cievky 12VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 89.5 Ohms Cievna sila 1.6 W
Prúd cievky 134mA