AXD100811
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AXD100811
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CONN BRD TO BRD .1MM 100 POS DIP
listoch: AXD100811.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie AXD100811
Číslo dielu AXD100811 Výrobca Panasonic
popis CONN BRD TO BRD .1MM 100 POS DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5621 pcs Dátový hárok AXD100811.pdf
ukončenie Solder Štýl Q
séria AXD stúpanie 0.100" (2.54mm)
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet nabitých pozícií All
Počet pozícií 100 Typ montáže Through Hole, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Aktuálne hodnotenie 2A Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku -
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AXD200201
AXD200201
výrobcovia: Panasonic
popis: CONN BRD TO BRD .1MM 100 POS DIP
Skladom: 8970 pcs
Stiahnuť ▼: AXD200201.pdf
RFQ
výrobcovia: HARTING
popis: DIN Q MALE STRAIGHT 64PIN, PRESS
Skladom: 10194 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DIN-096CSC-PS-FJ
DIN-096CSC-PS-FJ
výrobcovia: 3M
popis: CONN DIN SOCKET 96POS VERT GOLD
Stiahnuť ▼: DIN-096CSC-PS-FJ.pdf
PCN10C-90S-2.54DS(72)
PCN10C-90S-2.54DS(72)
výrobcovia: Hirose
popis: CONN DIN RCPT 90POS DUAL RT ANG
Stiahnuť ▼: PCN10C-90S-2.54DS(72).pdf
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: PC612 FEDERLEI
Stiahnuť ▼: 4-1393640-3.pdf
výrobcovia: Panasonic
popis: CONN BRD TO BRD .1MM 32 POS DIP
Stiahnuť ▼: AXD232211.pdf
výrobcovia: AVX Corporation
popis: CONNECTOR HEADER 48POS R/A