APT1212AX
PanasonicPanasonic
APT1212AX Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT1212AX
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
listoch: APT1212AX.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie APT1212AX
Číslo dielu APT1212AX Výrobca Panasonic
popis OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 92123 pcs Dátový hárok APT1212AX.pdf
Obvod nulového prechodu Yes Napätie - stav vypnutý 600V
Napätie - Izolácia 5000Vrms Napätie - vpred (Vf) (typ) 1.21V
Čas zapnutia 100µs (Max) Balík dodávateľov zariadení 6-DIP Gull Wing
Statická dV / dt (Min) 500V/µs séria APT
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 5-SMD, Gull Wing
Typ výstupu Triac Ostatné mená 255-5949-2
APT1212AX-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Počet kanálov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Optoisolator Triac Output 5000Vrms 1 Channel 6-DIP Gull Wing Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 100mA
Prúd - LED spúšť (Ift) (Max) 10mA Prúd - zadržanie (Ih) 3.5mA
Prúd - DC dopredu (ak) (Max) 50mA schválenie cUR, VDE