ALZ12F18
PanasonicPanasonic
ALZ12F18 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALZ12F18
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 18V
listoch: ALZ12F18.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie ALZ12F18
Číslo dielu ALZ12F18 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 18V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29307 pcs Dátový hárok ALZ12F18.pdf
Zapnúť napätie (Max) 12.6 VDC Vypnúť napätie (Min) 1.8 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 440VAC - Max
séria ALZ Čas uvoľnenia 5ms
Typ relé General Purpose obal Tube
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Prevádzka času 15ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Insulation - Class F, Sealed - Fully Detailný popis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 18VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 16A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPDT (1 Form C) Napätie cievky 18VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 810 Ohms
Cievna sila 400 mW Prúd cievky 22.2mA