ALE74B48
PanasonicPanasonic
ALE74B48 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALE74B48
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
listoch: ALE74B48.pdf
  • správa
Špecifikácie ALE74B48
Číslo dielu ALE74B48 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43121 pcs Dátový hárok ALE74B48.pdf
Zapnúť napätie (Max) 36 VDC Vypnúť napätie (Min) 2.4 VDC
Stýl ukončenia PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Spínacie napätie 277VAC - Max
séria ALE Čas uvoľnenia 25ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzka času 20ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Insulation - Class B Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 16A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A) Napätie cievky 48VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 11.52 kOhms
Cievna sila 200 mW Prúd cievky 4.2mA