ALE13B24
PanasonicPanasonic
ALE13B24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALE13B24
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
listoch: ALE13B24.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ALE13B24
Číslo dielu ALE13B24 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65273 pcs Dátový hárok ALE13B24.pdf
Zapnúť napätie (Max) 18 VDC Vypnúť napätie (Min) 1.2 VDC
Stýl ukončenia PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Spínacie napätie 277VAC - Max
séria ALE Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Ostatné mená 255-3660
ALE13B24-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzka času 20ms Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Insulation - Class B
Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 16A
Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A)
Napätie cievky 24VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 1.44 kOhms Cievna sila 400 mW
Prúd cievky 16.7mA