ALE12F18
PanasonicPanasonic
ALE12F18 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALE12F18
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
listoch: ALE12F18.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ALE12F18
Číslo dielu ALE12F18 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49279 pcs Dátový hárok ALE12F18.pdf
Zapnúť napätie (Max) 13.5 VDC Vypnúť napätie (Min) 0.9 VDC
Stýl ukončenia PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Spínacie napätie 277VAC - Max
séria ALE Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzka času 20ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Insulation - Class F Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 16A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A) Napätie cievky 18VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 810 Ohms
Cievna sila 400 mW Prúd cievky 22.2mA