AIGN15SKIT
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AIGN15SKIT
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR
listoch: 1.AIGN15SKIT.pdf2.AIGN15SKIT.pdf
  • správa
Špecifikácie AIGN15SKIT
Číslo dielu AIGN15SKIT Výrobca Panasonic
popis HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5435 pcs Dátový hárok 1.AIGN15SKIT.pdf2.AIGN15SKIT.pdf
Napätie - Napájanie 12 ~ 24VDC typ Touchscreen
Veľkosť - Zobrazenie 15.0" séria GN15
Prevádzková teplota 0°C ~ 45°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)