ADQ13Q024
PanasonicPanasonic
ADQ13Q024 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ADQ13Q024
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
listoch: ADQ13Q024.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie ADQ13Q024
Číslo dielu ADQ13Q024 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5761 pcs Dátový hárok ADQ13Q024.pdf
Zapnúť napätie (Max) 16.8 VDC Vypnúť napätie (Min) -
Stýl ukončenia PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Spínacie napätie 250VAC - Max
séria ADQ Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé General Purpose obal Tube
Prevádzková teplota -40°C ~ 65°C Prevádzka času 20ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Sealed - Fully Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 30A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A) Napätie cievky 24VDC
Typ cievky Latching, Single Coil Odolnosť cievky 1.15 kOhms
Cievna sila 500 mW Prúd cievky 20.8mA