6TPF220M9L
PanasonicPanasonic
6TPF220M9L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6TPF220M9L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
listoch: 6TPF220M9L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 6TPF220M9L
Číslo dielu 6TPF220M9L Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78105 pcs Dátový hárok 6TPF220M9L.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
séria POSCAP™ TPF hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená 6TPF220M9L-ND
P123506TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Kód veľkosti výrobcu D3L
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 9 mOhm
Detailný popis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 9 mOhm kapacitné 220µF