6TPE330MAL
PanasonicPanasonic
6TPE330MAL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6TPE330MAL
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
listoch: 1.6TPE330MAL.pdf2.6TPE330MAL.pdf3.6TPE330MAL.pdf4.6TPE330MAL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6TPE330MAL
Číslo dielu 6TPE330MAL Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
séria POSCAP™ TPE hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená P123514CT Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Kód veľkosti výrobcu D3L
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 25 mOhm
Detailný popis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm kapacitné 330µF