6TPE100MZB
PanasonicPanasonic
6TPE100MZB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6TPE100MZB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI
listoch: 1.6TPE100MZB.pdf2.6TPE100MZB.pdf3.6TPE100MZB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6TPE100MZB
Číslo dielu 6TPE100MZB Výrobca Panasonic
popis CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 136476 pcs Dátový hárok 1.6TPE100MZB.pdf2.6TPE100MZB.pdf3.6TPE100MZB.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
séria POSCAP™ TPE hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 1411 (3528 Metric)
Ostatné mená P122638CT Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Kód veľkosti výrobcu B2
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 35 mOhm @ 100kHz
Detailný popis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 35 mOhm @ 100kHz kapacitné 100µF