6TPC330MA
PanasonicPanasonic
6TPC330MA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6TPC330MA
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
listoch: 6TPC330MA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6TPC330MA
Číslo dielu 6TPC330MA Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 131247 pcs Dátový hárok 6TPC330MA.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
séria POSCAP™ TPC hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená P16225TR Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Kód veľkosti výrobcu D2
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 40 mOhm
Detailný popis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm kapacitné 330µF