6THB330M
PanasonicPanasonic
6THB330M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6THB330M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
listoch: 1.6THB330M.pdf2.6THB330M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6THB330M
Číslo dielu 6THB330M Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71527 pcs Dátový hárok 1.6THB330M.pdf2.6THB330M.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
séria POSCAP™ TH hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená PCE5099TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 5 (48 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Kód veľkosti výrobcu D4
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.154" (3.90mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 40 mOhm
Detailný popis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm kapacitné 330µF