6SEPC470M
PanasonicPanasonic
6SEPC470M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6SEPC470M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
listoch: 6SEPC470M.pdf
  • správa
Špecifikácie 6SEPC470M
Číslo dielu 6SEPC470M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79145 pcs Dátový hárok 6SEPC470M.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ nízkej frekvencie 285mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená P16363
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 8 mOhm Detailný popis 470µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose