50SVPF10M
PanasonicPanasonic
50SVPF10M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50SVPF10M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 10UF 20% 50V SMD
listoch: 50SVPF10M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50SVPF10M
Číslo dielu 50SVPF10M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 10UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 136459 pcs Dátový hárok 50SVPF10M.pdf
Napätie - hodnotené 50V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ nízkej frekvencie 125mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 50SVPF10M-ND
P123680TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 40 mOhm Detailný popis 10µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose