4TPU47MSK
PanasonicPanasonic
4TPU47MSK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4TPU47MSK
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 47UF 4V 0805
listoch: 4TPU47MSK.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie 4TPU47MSK
Číslo dielu 4TPU47MSK Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 47UF 4V 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 136332 pcs Dátový hárok 4TPU47MSK.pdf
Napätie - hodnotené 4V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria POSCAP™ TPU hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Ostatné mená P16592TR Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Kód veľkosti výrobcu S09
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.039" (1.00mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 150 mOhm
Detailný popis 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 0805 (2012 Metric) 150 mOhm kapacitné 47µF