4TAB100M
PanasonicPanasonic
4TAB100M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4TAB100M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 100UF 4V 1411
listoch: 4TAB100M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 4TAB100M
Číslo dielu 4TAB100M Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 100UF 4V 1411 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79047 pcs Dátový hárok 4TAB100M.pdf
Napätie - hodnotené 4V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
séria POSCAP™ TA hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1411 (3528 Metric)
Ostatné mená PCE5092DKR Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.083" (2.10mm) Vlastnosti General Purpose
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 70 mOhm Detailný popis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
kapacitné 100µF