4SEPC560MX
PanasonicPanasonic
4SEPC560MX Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4SEPC560MX
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
listoch: 4SEPC560MX.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 4SEPC560MX
Číslo dielu 4SEPC560MX Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 152228 pcs Dátový hárok 4SEPC560MX.pdf
Napätie - hodnotené 4V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ nízkej frekvencie 305mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená P16353
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 7 mOhm Detailný popis 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
4SEPC560MX+TSS
4SEPC560MX+TSS
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Skladom: 122473 pcs
Stiahnuť ▼: 4SEPC560MX+TSS.pdf
RFQ
4SEPC820M
4SEPC820M
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
Skladom: 70168 pcs
Stiahnuť ▼: 4SEPC820M.pdf
RFQ
4SEPC560M+TS
4SEPC560M+TS