2TPF220M6
PanasonicPanasonic
2TPF220M6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2TPF220M6
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 220UF 2V 2917
listoch: 2TPF220M6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 2TPF220M6
Číslo dielu 2TPF220M6 Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 220UF 2V 2917 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 90753 pcs Dátový hárok 2TPF220M6.pdf
Napätie - hodnotené 2V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
séria POSCAP™ TPF hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená 2TPF220M6-ND
P123541TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2A (4 Weeks)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Kód veľkosti výrobcu D2E
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Vlastnosti General Purpose ESR (ekvivalentná odolnosť série) 6 mOhm
Detailný popis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2V 2917 (7343 Metric) 6 mOhm kapacitné 220µF
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2TPE330MADGB
2TPE330MADGB
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP TANT POLY 330UF 2V 1411
Skladom: 79044 pcs
Stiahnuť ▼: 2TPE330MADGB.pdf
RFQ
2TP8-70
2TP8-70
výrobcovia: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
popis: SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V
Skladom: 970 pcs
Stiahnuť ▼: 2TP8-70.pdf
RFQ
2TPSF270M9G
2TPSF270M9G
výrobcovia: Panasonic Electronic Components
popis: CAP TANT POLY 270UF 2V 1411
Skladom: 90719 pcs
Stiahnuť ▼: 2TPSF270M9G.pdf
2TP8-8
2TP8-8
Skladom: 896 pcs
Stiahnuť ▼: 2TP8-8.pdf
2TPE330MFB
2TPE330MFB
výrobcovia: Panasonic
Stiahnuť ▼: 2TPE330MFB.pdf
2TP8-7
2TP8-7
Stiahnuť ▼: 2TP8-7.pdf
2TPE470MAJGB
2TPE470MAJGB
popis: CAP TANT POLY 470UF 2V 1411
Stiahnuť ▼: 2TPE470MAJGB.pdf
2TP8-6
2TP8-6
popis: SWITCH ROCKER DPST-NO 10A 125V