2SEPC330MW
PanasonicPanasonic
2SEPC330MW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SEPC330MW
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
listoch: 2SEPC330MW.pdf
  • správa
Špecifikácie 2SEPC330MW
Číslo dielu 2SEPC330MW Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5753 pcs Dátový hárok 2SEPC330MW.pdf
Napätie - hodnotené 2.5V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ nízkej frekvencie 280mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená P16330
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 7 mOhm
Detailný popis 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF