2SC584500L
PanasonicPanasonic
2SC584500L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SC584500L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS NPN 50V 0.1A MINI-3P
listoch: 2SC584500L.pdf
  • správa
Špecifikácie 2SC584500L
Číslo dielu 2SC584500L Výrobca Panasonic
popis TRANS NPN 50V 0.1A MINI-3P Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4130 pcs Dátový hárok 2SC584500L.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 50V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA
Typ tranzistorov NPN Balík dodávateľov zariadení Mini3-G1
séria - Výkon - Max 200mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatné mená 2SC584500LTR Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia - Prechod 100MHz
Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 100mA 100MHz 200mW Surface Mount Mini3-G1 Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 2mA, 10V
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 100µA Prúd - zberač (Ic) (Max) 100mA