2SC441000L
PanasonicPanasonic
2SC441000L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SC441000L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS NPN 7V 0.01A SMINI-3
listoch: 2SC441000L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 2SC441000L
Číslo dielu 2SC441000L Výrobca Panasonic
popis TRANS NPN 7V 0.01A SMINI-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 143782 pcs Dátový hárok 2SC441000L.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 7V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic -
Typ tranzistorov NPN Balík dodávateľov zariadení SMini3-G1
séria - Výkon - Max 50mW
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro SC-70, SOT-323
Ostatné mená 2SC441000LCT Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia - Prechod 4GHz
Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor NPN 7V 10mA 4GHz 50mW Surface Mount SMini3-G1 Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50 @ 1mA, 1V
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 1µA (ICBO) Prúd - zberač (Ic) (Max) 10mA