2SC39400SA
PanasonicPanasonic
2SC39400SA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SC39400SA
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS NPN 25V 1A TO-92NL
listoch: 2SC39400SA.pdf
  • správa
Špecifikácie 2SC39400SA
Číslo dielu 2SC39400SA Výrobca Panasonic
popis TRANS NPN 25V 1A TO-92NL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4854 pcs Dátový hárok 2SC39400SA.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 25V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 50mA, 500mA
Typ tranzistorov NPN Balík dodávateľov zariadení TO-92NL-A1
séria - Výkon - Max 1W
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro TO-226-3, TO-92-3 Long Body
Ostatné mená 2SC39400SACT Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia - Prechod 200MHz
Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor NPN 25V 1A 200MHz 1W Through Hole TO-92NL-A1 Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 170 @ 500mA, 10V
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 100nA (ICBO) Prúd - zberač (Ic) (Max) 1A