2SC39300CL
PanasonicPanasonic
2SC39300CL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SC39300CL
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS NPN 20VCEO 30MA S-MINI 3P
listoch: 2SC39300CL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 2SC39300CL
Číslo dielu 2SC39300CL Výrobca Panasonic
popis TRANS NPN 20VCEO 30MA S-MINI 3P Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 199733 pcs Dátový hárok 2SC39300CL.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 20V Typ tranzistorov NPN
Balík dodávateľov zariadení SMini3-G1 séria -
Výkon - Max 150mW obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro SC-70, SOT-323 Ostatné mená 2SC39300CLCT
Prevádzková teplota 150°C (TJ) Obrázok o šumu (dB Typ @ f) 2.8dB ~ 4dB @ 5MHz
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant zisk -
Frekvencia - Prechod 250MHz Detailný popis RF Transistor NPN 20V 30mA 250MHz 150mW Surface Mount SMini3-G1
Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 110 @ 1mA, 10V Prúd - zberač (Ic) (Max) 30mA