2SA20090SL
PanasonicPanasonic
2SA20090SL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SA20090SL
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS PNP 120V 0.02A SMINI-3
listoch: 2SA20090SL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 2SA20090SL
Číslo dielu 2SA20090SL Výrobca Panasonic
popis TRANS PNP 120V 0.02A SMINI-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 435862 pcs Dátový hárok 2SA20090SL.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 120V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 2mA, 20mA
Typ tranzistorov PNP Balík dodávateľov zariadení SMini3-G1
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-70, SOT-323
Ostatné mená 2SA20090SLTR Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia - Prechod 200MHz
Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor PNP 120V 20mA 200MHz 150mW Surface Mount SMini3-G1 Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 260 @ 2mA, 5V
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 1µA Prúd - zberač (Ic) (Max) 20mA