2SA11100Q
PanasonicPanasonic
2SA11100Q Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SA11100Q
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS PNP 120V 0.5A TO-126
listoch:
  • správa
Špecifikácie 2SA11100Q
Číslo dielu 2SA11100Q Výrobca Panasonic
popis TRANS PNP 120V 0.5A TO-126 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4090 pcs Dátový hárok
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 120V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 1V @ 30mA, 300mA
Typ tranzistorov PNP Balík dodávateľov zariadení TO-126B-A1
séria - Výkon - Max 1.2W
obal Bulk Balík / puzdro TO-225AA, TO-126-3
Ostatné mená 2SA1110
2SA1110-ND
Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia - Prechod 200MHz
Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor PNP 120V 500mA 200MHz 1.2W Through Hole TO-126B-A1 Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 90 @ 150mA, 10V
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) - Prúd - zberač (Ic) (Max) 500mA