10THC68M
PanasonicPanasonic
10THC68M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10THC68M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 68UF 10V 2917
listoch: 1.10THC68M.pdf2.10THC68M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10THC68M
Číslo dielu 10THC68M Výrobca Panasonic
popis CAP TANT POLY 68UF 10V 2917 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95190 pcs Dátový hárok 1.10THC68M.pdf2.10THC68M.pdf
Napätie - hodnotené 10V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
séria POSCAP™ TH hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená PCE5138CT Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 5 (48 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Kód veľkosti výrobcu D2
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Vlastnosti General Purpose
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 45 mOhm @ 100kHz Detailný popis 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm @ 100kHz
kapacitné 68µF