UBC10.241
PULSPULS
UBC10.241 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UBC10.241
Výrobca / Značka: PULS
Popis produktu DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT
listoch: 1.UBC10.241.pdf2.UBC10.241.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 177 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie UBC10.241
Číslo dielu UBC10.241 Výrobca PULS
popis DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 177 pcs Dátový hárok 1.UBC10.241.pdf2.UBC10.241.pdf
závažia 6.3 lbs (2.9kg) Napätie - výstup 24V
typ Standby (No Regulation) Veľkosť / rozmer 4.685" L x 4.843" W (119.00mm x 123.00mm)
séria DIMENSION U Výkon - hodnotený 360W
Ostatné mená 1736-1020 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Mediálne linky sú chránené - Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 4.882" (124.00mm)
formulár Din Rail Dĺžka kábla -
Konektor - Výstup striedavého prúdu Hardwired Konektor - vstup AC Hardwired
Čas zálohovania - maximálne zaťaženie - aplikácia General Purpose, Industrial Control
Sieťové zásuvky -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UBC1A222MNS1MS
UBC1A222MNS1MS
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD
Skladom: 31866 pcs
Stiahnuť ▼: UBC1A222MNS1MS.pdf
RFQ
UBC-200CQ-MEA1E
UBC-200CQ-MEA1E
výrobcovia: Advantech
popis: COMPUTER ARM I.MX6 1GHZ 2GB DDR3
Skladom: 306 pcs
Stiahnuť ▼: UBC-200CQ-MEA1E.pdf
RFQ
UBC10.241-N1
UBC10.241-N1
výrobcovia: PULS
popis: DIN RAIL UPS 24V 10A W/O BATTERY