SLR10.100
PULSPULS
SLR10.100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SLR10.100
Výrobca / Značka: PULS
Popis produktu DIN RAIL REDUN PSU 240W 24V 10A
listoch: 1.SLR10.100.pdf2.SLR10.100.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 242 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 242 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie SLR10.100
Číslo dielu SLR10.100 Výrobca PULS
popis DIN RAIL REDUN PSU 240W 24V 10A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 242 pcs Dátový hárok 1.SLR10.100.pdf2.SLR10.100.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 500V Napätie - vstup 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.02" L x 4.72" W x 4.88" H (102.0mm x 120.0mm x 124.0mm)
séria SilverLine Výkon (watty) 240W
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže DIN Rail Minimálny požadovaný náklad -
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti DC Input Capable, Load Sharing efektívnosť 89%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 10A
schválenie CB, CE, cULus, cURus aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SLR305SD02
SLR305SD02
výrobcovia: Cynergy3
popis: RELAY RF SPST-NO 500MA 5V