ML100.105
PULSPULS
ML100.105 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ML100.105
Výrobca / Značka: PULS
Popis produktu DIN RAIL PSU 100W 48V 2.1A
listoch: 1.ML100.105.pdf2.ML100.105.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 553 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie ML100.105
Číslo dielu ML100.105 Výrobca PULS
popis DIN RAIL PSU 100W 48V 2.1A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 553 pcs Dátový hárok 1.ML100.105.pdf2.ML100.105.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - vstup 85 ~ 132 VAC, 184 ~ 264 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 4.06" L x 2.87" W x 2.95" H (103.0mm x 73.0mm x 75.0mm) séria MiniLine
Výkon (watty) 100W Ostatné mená 1736-1014
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže DIN Rail Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
efektívnosť 91.5% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 132 VAC, 184 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 2.1A schválenie CB, cCSAus, CE, cULus, cURus