APS3008S-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
APS3008S-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APS3008S-R
Výrobca / Značka: PUI Audio, Inc.
Popis produktu SPEAKER TOP PORT 80DB RECT
listoch: APS3008S-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
  • správa
Špecifikácie APS3008S-R
Číslo dielu APS3008S-R Výrobca PUI Audio, Inc.
popis SPEAKER TOP PORT 80DB RECT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34526 pcs Dátový hárok APS3008S-R.pdf
typ General Purpose ukončenie Solder Pads
technológie Piezo Veľkosť / rozmer 1.181" L x 0.787" W (30.00mm x 20.00mm)
tvar Rectangular séria APS
hodnotenie - Poloha prístavu Top
obal Tray Ostatné mená 668-1266
APS3008SR
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - magnet -
Materiál - kužeľ - Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvenčný rozsah 300Hz ~ 20kHz
Frekvencia - vlastná rezonancia 800Hz Účinnosť - dBA 80.00
Účinnosť - typ Sound Pressure Level (SPL) Účinnosť - testovanie 100mm
Detailný popis General Purpose Speaker 300Hz ~ 20kHz Top Rectangular 80dB