SS-10GL2T
OmronOmron
SS-10GL2T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SS-10GL2T
Výrobca / Značka: Omron
Popis produktu SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
listoch: SS-10GL2T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SS-10GL2T
Číslo dielu SS-10GL2T Výrobca Omron
popis SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46469 pcs Dátový hárok SS-10GL2T.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Stýl ukončenia Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcia prepínača On-Mom séria SS
Release Force 6.118gf Pretravel -
obal Bulk prejdeniu 0.040" (1.0mm)
Ostatné mená SS-10GL2T BY OMI
SS10GL2T
SS10GL2TBYOMI
SW248
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Prevádzková poloha 0.571" (14.5mm) Prevádzkové sily 50gf
Typ montáže Chassis Mount Mechanický život 10,000,000 Cycles
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu IP40 Vlastnosti -
Elektrický život 50,000 Cycles Diferenciálna jazda 0.040" (1.0mm)
Aktuálne hodnotenie 10A (AC) obvod SPDT
Typ pohonu Lever, Roller
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SS-10GL2
SS-10GL2
výrobcovia: Omron
popis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Skladom: 51482 pcs
Stiahnuť ▼: SS-10GL2.pdf
RFQ
SS-10GL13-3D
SS-10GL13-3D
výrobcovia: Omron
popis: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V
Skladom: 67843 pcs
Stiahnuť ▼: SS-10GL13-3D.pdf
RFQ
SS-10GL13T
SS-10GL13T
Stiahnuť ▼: SS-10GL13T.pdf
SS-10T
SS-10T