G8W-1A7T-R-DC12
OmronOmron
G8W-1A7T-R-DC12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: G8W-1A7T-R-DC12
Výrobca / Značka: Omron
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
listoch: G8W-1A7T-R-DC12.pdf
Stav RoHs Bez olova / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie G8W-1A7T-R-DC12
Číslo dielu G8W-1A7T-R-DC12 Výrobca Omron
popis RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bez olova / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5413 pcs Dátový hárok G8W-1A7T-R-DC12.pdf
Zapnúť napätie (Max) 8 VDC Vypnúť napätie (Min) 1 VDC
Stýl ukončenia Plug In Spínacie napätie 16VDC - Max
séria G8W Čas uvoľnenia 10ms
obal Bulk Ostatné mená G8W-1A7T-R-DC12-ND
G8W1A7TRDC12
Z2784
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Prevádzka času 20ms
Typ montáže Socketable Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Vlastnosti Resistor Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 35A
Kontaktný materiál - Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A)
Napätie cievky 12VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 91 Ohms Cievna sila -