G8V-1A7T-R-DC12
OmronOmron
G8V-1A7T-R-DC12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: G8V-1A7T-R-DC12
Výrobca / Značka: Omron
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 12V
listoch: G8V-1A7T-R-DC12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie G8V-1A7T-R-DC12
Číslo dielu G8V-1A7T-R-DC12 Výrobca Omron
popis RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28543 pcs Dátový hárok G8V-1A7T-R-DC12.pdf
Zapnúť napätie (Max) 8 VDC Vypnúť napätie (Min) 1 VDC
Stýl ukončenia Plug In Spínacie napätie 16VDC - Max
séria G8V Čas uvoľnenia 10ms
obal Bulk Ostatné mená G8V-1A7T-R-DC12-ND
G8V1A7TRDC12
Z2051
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Prevádzka času 10ms
Typ montáže Socketable Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 20A
Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A)
Napätie cievky 12VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 104 Ohms Cievna sila 1.6 W