G8JR-1A7T-R-DC12
OmronOmron
G8JR-1A7T-R-DC12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: G8JR-1A7T-R-DC12
Výrobca / Značka: Omron
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPST 50A 12V
listoch: G8JR-1A7T-R-DC12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
240 pcs
  • správa
Špecifikácie G8JR-1A7T-R-DC12
Číslo dielu G8JR-1A7T-R-DC12 Výrobca Omron
popis RELAY AUTOMOTIVE SPST 50A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34370 pcs Dátový hárok G8JR-1A7T-R-DC12.pdf
Zapnúť napätie (Max) 8 VDC Vypnúť napätie (Min) 1 VDC
Stýl ukončenia Plug In Spínacie napätie 16VDC - Max
séria G8JR Čas uvoľnenia 20ms
obal Bulk Ostatné mená G8JR1A7TRDC12
G8JR1A7TRDC12BYOKA1
Z2716
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Prevádzka času 20ms
Typ montáže Socketable Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Resistor Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 50A
Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A)
Napätie cievky 12VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 64.5 Ohms Cievna sila 2 W