G8J-1C6T-R-DC12
OmronOmron
Omron
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: G8J-1C6T-R-DC12
Výrobca / Značka: Omron
Popis produktu RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
listoch: G8J-1C6T-R-DC12.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie G8J-1C6T-R-DC12
Číslo dielu G8J-1C6T-R-DC12 Výrobca Omron
popis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5936 pcs Dátový hárok G8J-1C6T-R-DC12.pdf
Zapnúť napätie (Max) 8 VDC Vypnúť napätie (Min) 1 VDC
Stýl ukončenia Plug In Spínacie napätie 16VDC - Max
séria G8J Čas uvoľnenia 4ms
obal Bulk Ostatné mená G8J1C6TRDC12
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Prevádzka času 5ms
Typ montáže Socketable Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vlastnosti - Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 40A
Kontaktný materiál - Kontaktný formulár SPDT (1 Form C)
Napätie cievky 12VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 78 Ohms Cievna sila -