MM2XP-AC100
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM2XP-AC100
Výrobca / Značka: Omron Automation & Safety
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
listoch:
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 627 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie MM2XP-AC100
Číslo dielu MM2XP-AC100 Výrobca Omron Automation & Safety
popis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 627 pcs Dátový hárok
Zapnúť napätie (Max) 80 VAC Vypnúť napätie (Min) 30 VAC
Stýl ukončenia Plug In, 8 Pin (Octal) Spínacie napätie 250VAC, 250VDC - Max
séria MM Čas uvoľnenia 30ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Ostatné mená MM2XPAC100NC Prevádzková teplota -10°C ~ 55°C
Prevádzka času 25ms Typ montáže Socketable
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Detailný popis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Socketable Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 7A
Kontaktný materiál Silver (Ag) Kontaktný formulár DPDT (2 Form C)
Napätie cievky 100VAC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 340 Ohms Cievna sila 3.5 VA
Prúd cievky 40.0mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MM2XPN AC200/(220)
MM2XPN AC200/(220)
výrobcovia: Omron Automation & Safety
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 220V
Skladom: 603 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
MM2XP DC200/220
MM2XP DC200/220
Skladom: 749 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP DC200/220.pdf
RFQ
MM2XP-D-DC48
MM2XP-D-DC48
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Skladom: 591 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP-D-DC48.pdf
MM2XP DC24
MM2XP DC24
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Skladom: 514 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP DC24.pdf
MM2XP AC24
MM2XP AC24
Skladom: 781 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP AC24.pdf
MM2XP-D DC100/110
MM2XP-D DC100/110
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
Skladom: 544 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP-D DC100/110.pdf
MM2XP DC36
MM2XP DC36
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 36V
Skladom: 689 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP DC36.pdf
MM2XP-D-DC24
MM2XP-D-DC24
Skladom: 493 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP-D-DC24.pdf
MM2XP-D DC125
MM2XP-D DC125
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 125V
Skladom: 607 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP-D DC125.pdf
MM2XP AC200/(220)
MM2XP AC200/(220)
Skladom: 535 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP AC200/(220).pdf
MM2XP DC125
MM2XP DC125
Skladom: 494 pcs
Stiahnuť ▼: MM2XP DC125.pdf
MM2XP-UA-DC24
MM2XP-UA-DC24
Skladom: 823 pcs
Stiahnuť ▼:
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety