H7CX-R11D1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: H7CX-R11D1
Výrobca / Značka: Omron Automation & Safety
Popis produktu TACHOMETER LCD 6 CHAR 24V PNL MT
listoch: H7CX-R11D1.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 236 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 236 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie H7CX-R11D1
Číslo dielu H7CX-R11D1 Výrobca Omron Automation & Safety
popis TACHOMETER LCD 6 CHAR 24V PNL MT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 236 pcs Dátový hárok H7CX-R11D1.pdf
závažia - Napätie - Napájanie 24VAC, 12 ~ 24VDC
typ Tachometer Formát času -
Stýl ukončenia Plug In, 11 Pin (Octal) séria H7CX
Reštartovať Non-Resettable Rozmery výrezu panelu Square - 45.00mm x 45.00mm
Typ výstupu Relay Ostatné mená H7CX/R11D1
H7CXR11D1
Prevádzková teplota -10°C ~ 55°C Prevádzkový režim Up
Počet znakov na riadok 6, 6 Typ montáže Panel Mount
Typ vstupu No Voltage, Voltage Ochrana proti vniknutiu IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Typ zobrazenia LCD - Dual Color Characters, Backlight Zobrazenie znakov - Výška 0.354" (9.00mm), 0.236" (6.00mm)
Sadzba 30Hz, 10kHz