E5EC-RX4DBM-010
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: E5EC-RX4DBM-010
Výrobca / Značka: Omron Automation & Safety
Popis produktu CONTROL TEMP RELAY OUT 24V
listoch: E5EC-RX4DBM-010.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 234 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 234 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie E5EC-RX4DBM-010
Číslo dielu E5EC-RX4DBM-010 Výrobca Omron Automation & Safety
popis CONTROL TEMP RELAY OUT 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 234 pcs Dátový hárok E5EC-RX4DBM-010.pdf
závažia 0.463 lb (210.01g) Napätie - Napájanie 24VAC/DC
séria E5EC Rozmery výrezu panelu Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Typ výstupu Relay (5) Prevádzková teplota -10°C ~ 55°C
Počet znakov na riadok 4, 4, 4 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupný rozsah -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Ochrana proti vniknutiu IP66 - Dust Tight, Water Resistant Vlastnosti Heater Fault Detection
Typ zobrazenia LCD - Tri Color Characters, Backlight Zobrazenie znakov - Výška 0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm)