WNA75RFE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WNA75RFE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 75 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: WNA75RFE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie WNA75RFE
Číslo dielu WNA75RFE Výrobca Ohmite
popis RES 75 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70313 pcs Dátový hárok WNA75RFE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
séria WN odpor 75 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWNA75RFE
OHWNA75RFE-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Non-Inductive Poruchovosť -
Detailný popis 75 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound zloženie Wirewound
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
WNA4R0FET
WNA4R0FET
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 4 OHM 1/2W 1% AXIAL
Skladom: 87413 pcs
Stiahnuť ▼: WNA4R0FET.pdf
RFQ
WNAR10FET
WNAR10FET
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Skladom: 95443 pcs
Stiahnuť ▼: WNAR10FET.pdf
RFQ
WNA75RFET
WNA75RFET
popis: RES 75 OHM 1/2W 1% AXIAL