WLAR100FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WLAR100FE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: WLAR100FE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie WLAR100FE
Číslo dielu WLAR100FE Výrobca Ohmite
popis RES 0.1 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84914 pcs Dátový hárok WLAR100FE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
séria WL odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWLAR100FE
OHWLAR100FE-ND
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 100 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound