WHE250FET
OhmiteOhmite
WHE250FET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHE250FET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 250 OHM 5W 1% AXIAL
listoch: WHE250FET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie WHE250FET
Číslo dielu WHE250FET Výrobca Ohmite
popis RES 250 OHM 5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76510 pcs Dátový hárok WHE250FET.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.295" Dia x 0.787" L (7.50mm x 20.00mm)
séria WH odpor 250 Ohms
Výkon (watty) 5W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WHE250FETCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 250 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound zloženie Wirewound