WHCR25FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHCR25FE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.25 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: WHCR25FE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie WHCR25FE
Číslo dielu WHCR25FE Výrobca Ohmite
popis RES 0.25 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82429 pcs Dátový hárok WHCR25FE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
séria WH odpor 250 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWHCR25FE
OHWHCR25FE-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 250 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound zloženie Wirewound