WHC1R0FET
OhmiteOhmite
WHC1R0FET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHC1R0FET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 1 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: WHC1R0FET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WHC1R0FET
Číslo dielu WHC1R0FET Výrobca Ohmite
popis RES 1 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 144565 pcs Dátový hárok WHC1R0FET.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
séria WH odpor 1 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)