WHBR25FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHBR25FE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.25 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: WHBR25FE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie WHBR25FE
Číslo dielu WHBR25FE Výrobca Ohmite
popis RES 0.25 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 96830 pcs Dátový hárok WHBR25FE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
séria WH odpor 250 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHWHBR25FE
OHWHBR25FE-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 250 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound zloženie Wirewound