WHB1R0FET
OhmiteOhmite
WHB1R0FET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WHB1R0FET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 1 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: WHB1R0FET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WHB1R0FET
Číslo dielu WHB1R0FET Výrobca Ohmite
popis RES 1 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 117152 pcs Dátový hárok WHB1R0FET.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
séria WH odpor 1 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)