TWW10JR10E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TWW10JR10E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.1 OHM 10W 5% RADIAL
listoch: TWW10JR10E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie TWW10JR10E
Číslo dielu TWW10JR10E Výrobca Ohmite
popis RES 0.1 OHM 10W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61055 pcs Dátový hárok TWW10JR10E.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Radial Lead Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
séria TWW odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená OHTWW10JR10E
OHTWW10JR10E-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.008" (51.00mm)
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 100 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound zloženie Wirewound