TWM3J2K7
OhmiteOhmite
TWM3J2K7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TWM3J2K7
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 2.7K OHM 3W 5% RADIAL
listoch: TWM3J2K7.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie TWM3J2K7
Číslo dielu TWM3J2K7 Výrobca Ohmite
popis RES 2.7K OHM 3W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4825 pcs Dátový hárok TWM3J2K7.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Radial Lead Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
séria TWM odpor 2.7 kOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) 1.024" (26.00mm)
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 2.7 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film