TWM3J100
OhmiteOhmite
TWM3J100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TWM3J100
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 100 OHM 3W 5% RADIAL
listoch: TWM3J100.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie TWM3J100
Číslo dielu TWM3J100 Výrobca Ohmite
popis RES 100 OHM 3W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5820 pcs Dátový hárok TWM3J100.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Radial Lead Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
séria TWM odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) 1.024" (26.00mm)
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TWM10J4K3E
TWM10J4K3E
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 4.3K OHM 10W 5% RADIAL
Skladom: 63150 pcs
Stiahnuť ▼: TWM10J4K3E.pdf
RFQ
TWM3J100E
TWM3J100E
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 100 OHM 3W 5% RADIAL